فروش میگو وانامی
خانه / پرورش میگو / پرورش میگوی مرغوب

پرورش میگوی مرغوب

میگوی گمیشان

میگوی مرغوب را فقط از بازرگانی آریان صفا بخواهید.

شیوع بیماری های بی شماری که بر صنعت آبزی پروری میگو تأثیر می گذارد ، توسعه استراتژی های مختلف مدیریت بهداشت را ارتقا داده است. برخی شامل امنیت بیشتر و منابع بیشتر حیوانات عاری از عوامل بیماری زا و در موارد شدیدتر استفاده از مواد شیمیایی و آنتی بیوتیک ها هستند.

اما به دلیل ماهیت آبزی پروری حوضچه های باز ، که بیشتر میگوهای مزرعه در سطح جهان تولید می شود ، غالباً با از بین بردن کامل حضور همه عوامل بیماری زا ، پرورش آبزیان در حباب امکان پذیر نیست.

در حقیقت ، در سیستم های سنتی حوضچه ، ساخت مداوم رسوبات و وخیم تر شدن آن در نتیجه کیفیت آب شناخته شده است که رشد بسیاری از عوامل بیماری زا از جمله Vibrios های بیماری زا را تشویق می کند. ترویج رشد میکرو جلبک ها می تواند به حفظ کیفیت آب کمک کند ، اما این کار بعضی اوقات سخت است و این سیستم ها مستعد pH و نوسانات اکسیژن محلول هستند که می توانند حیوانات را تحت فشار قرار دهند.

فن آوری Biofloc برای مقابله با برخی از این موارد معرفی شده است. این کار با افزودن کربن اضافی به آب انجام می شود و منجر به تبدیل مواد آلی بالقوه مضر و لجن به زیست توده مصرفی می شود. چنین فرایندی می تواند نیاز به تبادل آب را از بین ببرد یا بطور قابل توجهی کاهش دهد ، و بنابراین سازگار با محیط زیست است و در عین حال امنیت زیستی بیشتری نیز ارائه می دهد.

فناوری Biofloc در سراسر جهان با موفقیت روبرو شده است. با این حال ، هزینه های عملیاتی می تواند به طور قابل ملاحظه ای بالاتر برای حفظ مکان های زیست زنده در تعلیق ثابت باشد. یک روش بالقوه متعادل تر بین استفاده از میکرو جلبک ها و بیوفلوک ها در آبزی پروری به عنوان Aquamimicry شناخته شده است. در این مقاله ، توضیحی ساده در مورد پروتکل و پیامدهای استفاده از آن برای کمک به کشاورزان در نظر گرفتن این مفهوم ارائه می دهم که معتقدم تبدیل به یک روش گسترده استاندارد در صنعت خواهد شد.

بازرگانی آریان صفا عرضه کننده میگوی مرغوب در شمال کشور.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه بهترین میگو در بازار

بهترین میگوی بازار میگو اگر به روش های مخصوص پخت شود ، طرفداران فراوانی خواهد …

بازرگانی آریان صفا