فروش میگو وانامی
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش انواع میگو درجه یک

فروش انواع میگو درجه یک

بخش اول

شرکت بازرگانی آریان صفا این افتخار را دارد تا به مشتریان گرامی از هرکجایی که باشند، میگو درجه یک و اعلا را عرضه نماید.شرکت آریان صفا در شمال کشور عزیزمان در زمینه فروش انواع میگو درجه یک تخصص و تجربه کافی را دارد.

بنابراین شما مشتریان گرامی می توانید فروش انواع میگو درجه یک را از شرکت ما بخواهید.

می دانید که میگو غذایی بسیار خوشمزه است و تقریباً به هر روشی می توان آن را سرو کرد. با این حال ، چند واقعیت جالب در مورد میگو وجود دارد که شرط می بندیم از آنها بی اطلاع هستید. ۱۰ مورد از این واقعیت های شگفت انگیز میگو را در زیر مشاهده کنید:

۱-هزاران گونه میگو در سراسر جهان وجود دارد:

بیش از ۲۰۰۰ گونه مختلف میگو در سراسر جهان و در هر دریای شناخته شده ای وجود دارد ، از مناطق گرمسیری گرفته تا اقیانوس قطب جنوب. رایج ترین گونه های موجود در منطقه ما میگوهای قهوه ای خلیجی ، میگو صورتی خلیج فارس و میگوهای سفید خلیج فارس می باشند.

۲-اندازه به میزان قابل توجهی متفاوت است:

میگو همیشه به یک اندازه نیست ،در حالی که میگوهای کوچک معمولاً به طول یک سانتیمتر طول دارند (از سر تا دم) ، برخی از گونه ها می توانند ۱۲ اینچ یا طولانی تر رشد کنند. میگو ببری ، گونه تهاجمی در خلیج فارس ، می تواند به طول تقریباً ساعد یک بزرگسال بزرگ شود و گوشت دم بیشتری نسبت به خرچنگ متوسط داشته باشد.

۳-میگوها شناگران بسیار عالی ای هستند:

یکی از واقعیت های جالب در مورد میگو که شاید شما آن را نمی دانید این است که این سخت پوستان در واقع در شنا بسیار ماهر هستند. آنها می توانند با خم شدن عضلات شکم و دم خود به سرعت عقب رانده شوند و یا با استفاده از زایده های قسمت زیر دم خود ، آهسته تر شنا کنند.

۴-بعضی از میگوها می توانند با استفاده از چنگال های خود صداهای بلندی را ایجاد کنند :

ممکن است محیط اقیانوس به نظر صلح آمیز بنظر برسد ، اما وقتی میگوهای مفصلی در اطراف وجود دارد می تواند بسیار پر سر و صدا باشند. برخی از گونه های میگو با ضربه زدن به پینکرهای بزرگ و کوچک خود ، قادر به ایجاد صدای مهیبی هستند که بلندتر از هر صدای دریایی دیگر است. اعتقاد بر این است كه آنها این كار را می كنند تا با سایر میگوها ارتباط برقرار كنند.

۵-میگوها همه جا هستند:

میگو با استفاده از فیلتر کردن آب اطرافشان، گیاهان و حیوانات میکروسکوپی اقیانوس را مصرف می کنند. انواع خاصی از میگوها، ماهی های کوچک را نیز صید کرده و می خورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار آنلاین انواع میگو

بازار آنلاین میگو این امکان را برای مشتریان گرامی میگو فراهم می کند تا به …

بازرگانی آریان صفا