فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / خریدار عمده میگو وانامی

خریدار عمده میگو وانامی

برای فروش عمده میگو وانامی خریدار های زیادی در کشور و جهان وجود دراد. در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که به چه کسانی میگو ها را بفروشید.

عمده میگو وانامی

خریدار عمده میگو وانامی

 شما میتوانید میگوهای وانامی خود را به صورت عمده به خریداران میگو در سراسر جهان بفروشید. به عنوان مثال شما میتوانید با شرکت های معتبر در تهران قرارداد ببندید تا در صورت لزوم میگو های خود را به شرکت بفروشید البته فقط شرکت ها نیستند که خریداری میکنند ممکن است شخص یا نهاد خواصی از شما خریداری کند.

وضعیت خرید و فروش میگو وانامی در کشور

خرید و فروش انواع میگو در کشور وضعیت بسیار خوبی دارد و اگر در پرورش میگو به صورت حرفه ای کار کنید میتوانید در کمترین زمان بیشترین سود را هم داشته باشید. و همینطور مردم در سراسر ایران علاقه زیادی به مصرف میگو دارند و همین که مردم به این آبزی علاقه دارند خودش یک پوهند مثبت است.

عمده میگو وانامی

چند نکته مهم درباره میگو

 میگو را باید به صورت بسته بندی و منجمد خریداری کرد و بعد از خرید باید سر آن جدا شود و سریعا در فریزر در دمای ۱۸_ درجه نگهداری شود. میگویی که پوست آن کنده شده باشد نمیتوان ان را زیاد در فیزر نگهداری کرد. میگوی تازه بوی بدی ندارد و بوی میگو میدهد که اصلا تند نیست.

ارزش غذایی میگو

 ۱۰۰گرم میگو حاوی ۷۷ میلی گرم آب و ۹۹کالری انرژی و ۰/۸ گرم چربی و ۱۶۳ میلی گرم کلسترول و ۹۱ میلی گرم قند است میگو ها چربی بسیار ناچیزی دارند. میگو ویتامین d و ویتامین b12 و سلنیوم فراوانی دارد.

عمده میگو وانامی

روش عرضه میگو در بازار

  •  میگوی بی سر: میگو ها را به دلیل احتمال داشتن آلودگی و فساد سر ان هارا قبل از انجام فعالیت ها در کارخانه قطع میکنند تا میگو آلوده نشوند. قطع سر میگو باید توسط متخصصان و دکتر ها انجام شود تا سلامت میگو تایید شود و بعد از آن در بازار عرضه می گردد.
  • میگوی باسر: در صورتی که پرورش میگو کاملا بهداشتی بوده و حمل ونقل و تمامی موارد دیگر کاملا رعایت شده باشد میتوان انها را باسر در بازار عرضه نمود. خرید میگوهای پرورشی کاملا سالم بوده بنابراین کیفیت میگو باسر بهتر است.
  • میگوی بدون سر و پوسته: اگر میگو در سر و پوسته دچار آلودگی  و فساد های گوناگون باشد سر و پوست آن جدا شده و به صورت پاک کرده در بازار عرضه خواهد شد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات میگو با کیفیت

اطلاعاتی درباره پرورش میگو آیا شما به راه اندازی مزرعه میگو خود به عنوان یک …

بازرگانی آریان صفا